Özhan, dostları için her bölgede mağaza açarak büyüyor

16 Mayıs 2018 Çarşamba

Özhan Marketler Zinciri, dostlarının ihtiyaç duyduğu her bölgede mağaza açmaya devam ediyor

ozhan-dostlari-icin-her-bolgede-magaza-acarak-buyuyor

Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti dostlarının olduğu her yere taşıyan Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Marketler Zinciri, Bursalı dostlarına en iyi hizmeti verebilmek için şube sayısını da 46’ya ulaştırmış oldu.

 

Açılışta konuşan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan: “Yeni açılan her mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. 29 Ekim mağazamızda da Özhan samimiyetini dostlarımıza yansıtacağız.” diye konuştu.

 

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. 29 Ekim mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları gibi ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyaları yıl boyunca düzenliyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri