Özge Ulusoy ve Danla Biliç Westpark'ta izmirlilerle buluştu

23 Ekim 2018 Salı

Ege'nin En Büyük Outlet ve Eğlence Merkezi İzmir Westpark, önceki gün podyumların yıldızı Özge Ulusoy ve makyaj dünyasının fenomen ismi Danla Biliç'i ziyaretçileriyle buluşturdu

ozge-ulusoy-ve-danla-bilic-westparkta-izmirlilerle-bulustu

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Özge Ulusoy ve Danla Biliç, Westpark ziyaretçilerine moda ve makyajın püf noktalarını anlattı. Yaptığı makyaj videolarıyla ünlenen youtuber Danla Biliç ve güzel manken Özge Ulusoy Westpark AVM ziyaretçilerinin merak ettiği tüm soruları yanıtladı.

 

YouTube videoları dışında ilk kez bir etkinlikte bir araya gelen Özge Ulusoy ve Danla Biliç'i görebilmek için sabahın erken saatlerde Westpark'a gelen yoğun kalabalık, izdihama neden oldu.

 

Makyaj en çok Fahriye Evcen'e yakışıyor

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden biri olan Danla Biliç, makyajın en çok Fahriye Evcen'e yakıştığını söyledi. Ayrıca: “Bülent Ersoy'un makyaj tarzını nasıl buluyorsunuz?” sorusuna da: “Mükemmel.” diye cevap verdi. Danla Biliç, Instagramda paylaşım yapmaya başladığında bu kadar takip edileceğini ve ünlü olacağını tahmin ettiğini de itiraf etti.

 

Özge Ulusoy'a alkış

Söyleşiye katılan iki genç kız: “Biz denizcilik bölümünde okuyoruz. Ancak sınıfımızda herkes bize 'neden bu işe kalkıştınız' diye soruyor. Ne yapmalıyız?” deyince Özge Ulusoy: “Böyle bir soru mu kaldı artık. Ne demekmiş o... Kızların isterlerse yapamayacağı hiçbir şey yok.” dedi. Ulusoy'un bu sözleri dakikalarca alkışlandı.

 

Kendime yakışanı giyerim

Özge Ulusoy modayı yakından takip ettiğini belirterek: “Şık giyinmek kendini, vücudunu iyi tanımaktır. Ben modayı yakından takip ederim ama kendime yakışan parçaları seçerim.” diyerek gençlere tavsiyelerde bulundu.  

 

Estetikli olmak sorun değil

Tescilli güzel Özge Ulusoy: “Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in estetikleri çok konuşuldu. Sizce güzellik yarışmalarında estetik şartı olmaması doğru mu?” sorusuna: “Türkiye güzelleri estetikli olabilir, yakışıyorsa neden olmasın.” diyerek Şevval Şahin'e destek verdi.

 

Dünyanın bir numarası Gisele Bündchen

Özge Ulusoy, dünyadaki top modeller arasında ise: “Benim için gelmiş geçmiş en iyi model Gisele Bündchen.” diyerek Brezilyalı yıldıza hayranlığını dile getirdi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri