Özen Grup'un 2015 planları belli oldu

09 Ocak 2015 Cuma

Yerel perakendenin lideri ve sözcüsü olmayı hedefleyen Özen Grup, ‘Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme’ toplantısını geçtiğimiz günlerde Polat Renaissance Polat İstanbul Hotel'de gerçekleştirdi

ozen-grupun-2015-planlari-belli-oldu

Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul - 4.Levent’te açtığı ilk Onur mağazasıyla başlayan Özen Grup, Onur, Özen Gayrimenkul, İnaş Yapı,  Onursal Tarım, Onurca ve AHEV ile büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen toplantıya, Yönetim ve İcra Kurulu, Direktör ve Müdürler katıldı. Toplantıda 2015 yılının daha verimli geçmesi için alınan ve alınması gereken önemli stratejik konular konuşuldu. Aynı günün akşamında tüm Özen Grup ailesinin katılımı ile düzenlenen eğlencede ‘Başarı Ödülleri’ verildi.

Gecede konuşma yapan Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen,  “Bugün 76 şube ve 2 bin 300’ü aşkın personelimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Gıda perakende sektöründe yeniliklerin öncüsü olan grubumuz, büyüme ve gelişme yolunda verdiği tüm sözleri sizlerin özverili ve gayretli çalışmaları sonucunda tutmaktadır. Kararlı ve istikrarlı büyümemizi sizlerden aldığımız güçle sürdürmeye devam edeceğiz. Bugün burada böylesine büyük bir aile olarak bir arada olmak son derece onur verici” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri