Özel günün özel hediyeleri Podium’da

08 Mart 2018 Perşembe

Podium Alışveriş Merkezi, Mart ayının en önemli günü olan 8 Mart Kadınlar Günü haftasına özel, beklenen ve ziyaretçileri tarafından talep edilen yeni hediye çeki kampanyasına başladı

ozel-gunun-ozel-hediyeleri-podiumda

Türkiye’de TROY özellikli ilk ve tek kartı Podium Boom Kart ile ziyaretçilerine farklı ve kazançlı alışverişin kapısını açan Podium Alışveriş Merkezi digital oyunlu hediye çeki kampanyası ile ziyaretçilerinin  Kadınlar Günü  haftasına özel alışverişlerini  kazanca dönüştürüyor.

 

5-9 Mart günlerinde aynı gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan, Boom Kart sahibi Podium AVM misafirleri, alışveriş karşılığı anında digital oyun oynama hakkı elde ediyor. Şansın döndüğü ve sevilen markaların çeklerinin yer aldığı çiçekler ekranda dönüyor, alışverişler çiçekleniyor, anında 50 TL değerinde marka hediye çeki kazanılıyor. Çatısı altında ulusal birçok markayı barındıran Podium Alışveriş Merkezi, düzenlediği kampanyalarla misafirlerini memnun ediyor, beğenilen her yeni kampanyasına bir yenisini daha ekliyor.

 

Etkinlik ve kampanyalarıyla yoğun ilgi gören ve takip edilen PODIUM Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği  bu kampanyaya siz de katılın, kazançlı çıkın,Boom’ladıkça alışverişleriniz çiçeklensin. Sadece Podium Boom Kart sahiplerinin katılabileceği sevilen markalarının 50 TL değerli hediye çeklerinin yer aldığı bu kampanyaya bütün Ankaralılar davetlidir.

 

Podium Kadınlar Kulübü açılıyor!

Kadın ziyaretçilerinin tercih etttiği Podium Alışveriş Merkezi, Kadınlar Kulübünü açıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle birlikte Hobi&Sanat ayı Mart da birbirinden keyifli hobi atölyeleriyle açılıyor. Üstelik Kadınlar Günü’ne özel piyano dinletisi ve karanfil dağıtımı eşliğinde gerçekleştirilecek açılışta kadınlar günü kutlanıyor olacak.

 

Amigurumi Atölyesinden Miyuki Atölyesi’ne, birbirinden keyifli, son dönem kadınların gözde hobileri ile kadın ziyaretçilerini, her haftaiçi Perşembe günleri, Podium Alışveriş Merkezi Kadınlar Kulübü’nde buluşturuyor. Özel kitler ve eğitmen eşliğinde gerçekleştirilecek atölye çalışmaları sadece açılışa özel ücretsiz gerçekleştirilecek.



Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri