Özdilekpark AVM’de Geveze ile kutu kutu

31 Aralık 2012 Pazartesi

Özdilekpark AVM’de gerçekleştirilen “Kutu Kutu Yarışması”na katılım ve yoğun ilgi görülmeye değerdi

ozdilekpark-avmde-geveze-ile-kutu-kutu

Başarılı radyocu Geveze’yi hayranlarıyla buluşturan Özdilekpark AVM, misafirlerini hem eğlendirdi hem de hediyelerle sevindirdi. 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerin katıldığı “Kutu Kutu Yarışması”nda birbirinden güzel hediyeler sahiplerini buldu.

Özdilekpark AVM’de düzenlenen “Kutu Kutu Yarışması”yla hayranlarıyla buluşan Geveze, yarışmacılarla kıyasıya pazarlık etti. Yarışmacılara kutu açmamasına karşılık birbirinden güzel ve çeşitli hediyeler sunan Geveze, kimi yarışmacıları ikna ederken, kimi yarışmacılarında ısrarı ile seçtikleri kutuyu açarak hediyelerini sundu.

Hediyeler arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi gibi değerli ürünler varken, su ikramı gibi mizahi sürprizler de vardı. Yarışma boyunca katılımcılar Geveze’nin esprileri ile eğlenceli vakit geçirdi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri