Outlet Center İzmit’te Ucuzluk Panayırı başladı

12 Nisan 2013 Cuma

30’uncu Geleneksel Ucuzluk Panayırı Outlet Center İzmit’te başladı! İndirimli fiyatlar daha da düştü

outlet-center-izmitte-ucuzluk-panayiri-basladi

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit’te, geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı başladı. Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 30’uncusu, 12 – 28 Nisan günleri arasında gerçekleştiriliyor.

28 Nisan akşam saat 22.00’ye kadar devam edecek 30’uncu Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda dünyaca ünlü markalar yine indirimli panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, “Ucuzluk Panayırı” kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri