Outlet Center İzmit’te Babalar Günü

13 Haziran 2013 Perşembe

Outlet Center İzmit, ‘Babalar Günü’nü keyifli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor

outlet-center-izmitte-babalar-gunu

Outlet Center İzmit, 16 Haziran Pazar günü, bünyesinde gerçekleştirilecek olan renkli, eğlenceli bir programla babalar ve çocukları ağırlayacak. Babalar, gün boyunca çocuklarıyla birlikte birbirinden eğlenceli yarışmalara katılacak ve yarışmalar sonunda Outlet Center İzmit’ten hediyeler kazanacak.

Akşam saatlerine kadar sürecek olan ‘Babalar Günü’ etkinliklerinde animatörler çocuklarla oyunlar oynayacak. Grup Nazar da, babalar için en güzel şarkılarını seslendirecek. Outlet Center İzmit, ‘Babalar Günü’ coşkusunu paylaşmak için ziyaretçilerini bekliyor.

Hava şartları uygun olduğu takdirde, Grup Nazar konseri, babaların çocuklarıyla katılacağı ödüllü yarışmalar ve animasyon gösterilerini kapsayan etkinlikler, saat 16.00’da başlayacak, 19.00’a kadar devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri