Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Outlet Center İzmit bünyesindeki tüm mağazaların yöneticileri 12 Aralık Mağazacılar Gününde bir araya geldi

Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Türkiye’de, Perakende / Mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 7. kez kutlanıyor.

 

Tüm mağaza yöneticilerinin pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla; Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu çatısı altındaki derneklerin öncülüğünde 2013 yılında 12 Aralık Mağazacılar Günü adıyla kutlanmaya başladı.

 

Bu kapsamda, Outlet Center İzmit Yönetimi; 12 Aralık 2019 Perşembe günü sabah saat 09.15’de merkezde bulunan tüm mağazaların yöneticilerini Köfteci Yusuf’ta sabah kahvaltısında ağırladı. Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İLLEZ ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Murat YILDIRIM; merkez bünyesinde çalışan mağazacılara “Güler yüzü, uzmanlığı ve enerjisiyle alışverişi herkes için kolaylaştıran tüm Outlet Center İzmit çalışanlarına teşekkür ediyor ve 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz.” dediler.

 

Gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri, kendilerine atfedilen bu gün için oldukça memnun kaldılar.