Outlet Center İzmit, 23 Nisan coşkusuna çağırıyor

18 Nisan 2013 Perşembe

Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca Outlet Center İzmit’te düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlayacaklar

outlet-center-izmit-23-nisan-coskusuna-cagiriyor

Outlet Center İzmit, her yıl 23 Nisan’da çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yapacak. Çocuklar, gün boyunca düzenlenecek eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirecek.

Palyaçolar çocukların yüzlerini boyayacak, onlara balon ve Türk bayrakları dağıtacak. Ayrıca Tataristan, Kırım, Irak, Makedonya ve Moğolistan’dan İzmit’e gelen misafir çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sunacak.

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, okulların kendilerinin belirlediği, İlköğretim 2, 3 ve 4’üncü sınıflardaki öğrencileri kapsayan “Masal” konulu resim yarışması düzenliyor. Jüri başkanlığını ressam ve karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda dereceye girecek öğrencilere çeşitli ödüller verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri