Orion’dan milyoner olma fırsatı

Orion’da alışveriş yapanlar yeni yıla milyoner olarak girebilir. Çünkü Orion, Orioncard sahibi müşterilerine Milli Piyango bileti hediye ediyor. Eğer büyük ikramiye bu biletlerden birine isabet ederse bir Orion müşterisi hayatını değiştirecek fırsatı yakalamış olacak

Orion’dan milyoner olma fırsatı

Orion’un dün (24 Aralık) başlayan kampanyası kapsamında yılbaşına kadar her gün 5 kişiye Milli Piyango bileti hediye edilecek. Orioncard sahibi olan müşteriler arasından, o gün içerisinde 100 TL ve üzerinde alışveriş yaparak danışmaya başvuran ilk 5 kişi birer adet bilet kazanmış olacak. Kampanya 11.00-14.00 saatleri arasında devam edecek. Saat 11.00’den itibaren Orioncard’ı ve alışveriş fişiyle Danışma’ya gelen ilk 5 kişi o günün hediyesi olan biletleri alacak.

Kampanyaya katılım için sadece, o güne ait alışveriş fişleri geçerli olacak. Başvurulan günden önceki fişlerle kampanyaya katılım mümkün olmayacak. Orioncard’ı olmayan müşteriler ise danışmaya başvurarak bir dakika içerisinde ve tamamen ücretsiz olarak Orioncard sahibi olabilirler. Bunun için tek yapmaları gereken kısa bir form doldurmak. Yaklaşık bir dakika süren form doldurma işleminden sonra Orioncard’ları hemen aktive edilecek. Böylece müşteriler Orion’un düzenlediği tüm kampanyalara da katılabilecekler.

Orioncard ile daha çok kazanın
Orion’daki anlaşmalı pek çok mağazada ekstra indirimler sağlayan ve puan toplayan Orioncard ile Orion’da düzenlenen tüm kampanyalara doğrudan ve zahmetsizce katılabilirsiniz. Otomobil, ev, tatil gibi çekiliş kampanyaları düzenlendiğinde bunlara katılmak için fiş, fatura toplamanız gerekmez. Çipli bir akıllı kart olan Orioncard sizin için yaptığınız alışverişleri toplar ve size çekiliş hakkı kazandırır. Tamamen ücretsiz olarak Danışma yetkililerinden alacağınız Orioncard’a kesinlikle sonradan da hiçbir ücret ödemezsiniz.

Orioncard sağlık kurumlarında indirim sağlar
Orion dışında çeşitli kurumlarda da Orioncard kullanırsanız avantajınız olur. Orioncard’ın anlaşmalı sağlık kurumları olan Optimed Hastanesi (Çerkezköy ve Çorlu), Kayagöz Göz Merkezi ve Buse Çolpan Diş Kliniği’ne gittiğinizde size özel indirimler uygulanır.