Orion’da tatilin ikinci haftası da dolu geçecek

30 Ocak 2015 Cuma

Yumurcak TV’de yayınlanan ve çocukların yeni fenomeni haline gelen Can, en güzel oyunlarını oynamak ve çocuklarla eğlenceli saatler geçirmek için Orion’a geliyor

orionda-tatilin-ikinci-haftasi-da-dolu-gececek

Yarıyıl tatilinde çocuklar için en keyifli, en eğlenceli etkinliklerin adresi olan Orion’da, tatilin ikinci haftası boyunca Tatil Atölyesi de düzenlenecek.

Orion’un düzenlediği yarıyıl etkinlikleri kapsamında Çorlu’ya gelecek olan Can, minik hayranlarıyla Orion’da buluşacak, oyunlar oynayacak. 6, 7 ve 8 Şubat günlerinde gerçekleşecek etkinliğe üç gün boyunca 13.00-18.30 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinlikler süresince çocuklar Can’ın boyama kitaplarıyla boyama yapacak, maske süsleyecek, fotoğraf çektirebilecek ve Can’ın sahne gösterilerini izleyebilecek. Ayrıca yarışmalara katılıp eğlenceli vakit geçirme fırsatı bulacak çocuklar, bu yarıyıl tatilini hiç unutamayacak.

Çocuklar atölyelerle eğlenecek
Orion’un çocuklar için düzenlediği Tatil Atölyesi, 2 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Çorlu Kültür ve Sanat Derneği üyesi eğitmenler tarafından çocuklara özel hazırlanan sanatsal aktiviteler her gün 13.00-19.00 saatleri arasında yapılacak. Her gün farklı bir sanatı tanıma fırsatı bulacak çocuklar için aksesuar ve magnet yapımı, maske süsleme, ebru yapımı ve mozaik yapımı atölyeleri düzenlenecek.

Çocukların el becerilerinin gelişmesine, farklı sanat dallarını deneyimlemelerine fırsat sağlayan atölyeler, onların yaratıcılıklarını geliştirmelerine de katkı sağlıyor. Orion’un yarıyıl tatili etkinlikleriyle aileler, tatilde çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri