Orion’da ramazan etkinlikleri başlıyor

14 Temmuz 2014 Pazartesi

Ramazan ayında günler Orion'da renkleniyor. Çocukların da, yetişkinlerin de eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilecekleri etkinlikler 14 Temmuz günü (bugün) başlıyor. Hafta içi her gün saat 14.00’te başlayacak olan etkinlikler saat 19.00’a kadar devam edecek

orionda-ramazan-etkinlikleri-basliyor

Orion’un ramazan etkinlik programı Cuma akşamı gerçekleştirilen Sema gösterisiyle başladı. Orion alt kat etkinlik alanında gerçekleştirilen Sema gösterisini ziyaretçiler ilgiyle izledi ve bol bol fotoğraf çekti.

Ücretsiz el becerisi atölyeleri başlıyor
15 Temmuz ile 25 Temmuz günleri arasında, hafta içi her gün yapılacak ramazan etkinliklerinde keçe atölyesi, Hacivat-Karagöz kukla yapımı atölyesi, şapka boyama ve süsleme atölyesi, mozaik yapımı atölyesi ve klasik ebru gibi yaratıcı atölyeler düzenlenecek. Çocukların ister aileleriyle birlikte, isterlerse tek başlarına katılabilecekleri aktiviteler, saat 14.00’te başlayarak 19.00’a kadar devam edecek. Çorlu Kültür ve Sanat Derneği bünyesindeki sanatçılar ve eğitmenler tarafından yürütülecek atölyelere tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

Tüm malzemeler Orion’dan
Özellikle çocukların ve gençlerin el becerilerinin gelişmesine, farklı sanat dallarını deneyimlemelerine fırsat sağlayan atölyeler, çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmesine de katkı sağlayacak. Atölyelerde kullanılacak tüm malzemeler Orion tarafından sağlanıyor olacak. Katılımcıların, atölyelere gelirken herhangi bir malzeme getirmelerine gerek olmayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri