Orion AVM ve Orion 2’de tatil etkinlikleri başlıyor

Orion AVM ve Orion 2’de tatil etkinlikleri başlıyor

Gördüğü büyük ilgi üzerine Orion’un her yarıyıl tatilinde düzenlediği Slotcar Yarışı, 24 Ocak Cuma günü Orion AVM’de başlıyor. Çocuklar kadar büyüklerin de keyifle izleyip katılmak istedikleri slotcar yarış etkinliği tatili sonuna kadar Orion’da devam edecek. Her gün 14:00-20:00 saatleri arasında düzenlenecek yarışlarda, yarışın galipleri de sürpriz hediyeler kazanacak. Orion alt kat etkinlik alanındaki yarışlara çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Benzerlerinden çok farklı bu slotcarda, araçlar yarışmacıların güçleriyle hareket ediyor. Sisteme bağlı bir bisiklete binen yarışmacı, pedalları çevirmeye başladığında pist üzerindeki arabası hareket ediyor. Yarışmacı ne kadar hızlı pedal çevirse araba da o kadar hızlı hareket ediyor.

 

Minik şefler de Orion 2’de buluşuyor
Orion AVM’nin geçtiğimiz aylarda bünyesine kattığı Orion 2’de de yarıyıl tatili dolayısıyla etkinlik düzenleniyor. “Şef Gülbin Pekel ile Minik Şefler Atölyesi” yine 24 Ocak Cuma günü Orion 2’de başlıyor. 5-12 yaş arası çocukların ücretsiz katılabileceği etkinlikte çocuklar, Gülbin Pekel eşliğinde mini kekler yapacaklar. Tatil süresince cuma, cumartesi ve pazar günleri düzenlenecek etkinlik 16:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Orion 2’de yer alan etkinlik salonunda yapılacak atölyeye çocuklar ücretsiz kayıt yaptırarak katılabilecekler.