Orion AVM Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

01 Temmuz 2013 Pazartesi

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Trakya’nın ilk alışveriş merkezi Orion da girdi

orion-avm-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Orion Alışveriş Merkezi de girdi. Trakya’nın ilk alışveriş merkezi olarak 16 Ekim 1999’da Çorlu’yu yeni bir konseptle tanıştıran Orion, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Mono Mimarlık İnşaat AŞ tarafından kurulan Orion, kısa zamanda bölgesine yeni bir alışveriş ve eğlence anlayışı getirerek Trakya’nın yaşam merkezi haline geldi. İstanbul’a 100 kilometre uzaklıktaki Çorlu’da yer alan Orion, 85 mağazasıyla markaları bünyesinde topladı. Tekstilden teknoloji ürünlerine kadar her türlü ürünün bulunabileceği Orion AVM, İstanbul’daki çeşitleri Trakya’ya götürdü.

Bin 500 araçlık otoparkı, 9 salonlu sineması, çocuk oyun alanları, cafeleri ve restoranlarıyla Orion, hizmet kalitesini yüksek tutuyor. Aylık 400 bine ulaşan giriş sayısı ve yüzde 100 doluluk oranı, bu kalitenin göstergesi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri