Perakende PageSkin

Originals şimdi Türkiye’de ve sadece Watsons’ta

Originals şimdi Türkiye’de ve sadece Watsons’ta

Hollanda’ın en sevilen markalarından biri olan Kruidvat, “Originals” markası ile cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir oyuncusu olmaya aday. 1975’ten bu yana en kaliteli cilt bakım ürünlerini sevenleriyle buluşturan Kruidvat; Originals ile adını duyurmaya devam ediyor. Cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Originals cilt bakım ürünleri ile kendinizi şımartmaya hazır olun

Originals Aloe Vera Sensitive Gündüz Kremi 100 Ml / 49,95 TL

Kuru ve hassas cildinize Originals Sensitive Gündüz Kremi ile bakım yapın! Kruidvat Originals Sensitive gündüz kremi, aloe vera ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildinize yumuşaklık sağlar.. Ayrıca içerisinde bulunan kayısı çekirdeği yağı ile cildinizin nem dengesini korumaya ve cildinizin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. Originals Aloe Vera Sensitive Gündüz Kremi dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Originals Badem Masaj Yağı 500ml / 69,95 TL

Originals Badem Masaj Yağı, cildinizin doğal elastikiyetini geri kazandırarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Yatıştırıcılığı ve besleyiciliğiyle bilinen tatlı badem yağı içerir. Cildinize nazik dairesel hareketlerle masaj yaparak kolayca uygulayabileceğiniz bu yağ dermatolojik olarak onaylanmıştır ve harici kullanımlar için uygundur.

Originals Okaliptüs Masaj Yağı 500ml / 69,95 TL

Originals Okaliptüs Masaj Yağı ile rahatlatıcı ve tazeleyici bir masajın keyfini çıkarın! Ayçiçek yağı ve okaliptüs içeren hafif ısınma etkili bu yağ sert, soğuk ve yorgun kasları gevşetmeye yardımcı olur. Canlandırıcı özelliğiyle bilinen okaliptüs, kan dolaşımınızı destekleyerek yorgun cildinizi tazelemeye ve canlandırmaya destek olur. Originals Okaliptüs Masaj Yağı cilt ve spor sonrası masajı için uygundur ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Bakım yapılacak bölgelere günde birkaç kez dairesel hareketlerle masaj yaparak kolayca uygulanır.

Originals Gül Suyu Temizleme Losyonu 300ml / 39,95

Originals Gül Suyu Temizleme Losyonu, hafif formülüyle temiz ve taze bir cilt sağlamaya yardımcı olur.

Originals Vitamin C Gündüz Kremi 100ml / 49,95 TL

Originals Vitamin C Gündüz Kremi cildinize enerji vererek pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt sunar. Pembe greyfurt ve antioksidan etkisiyle bilinen C vitamini içeren formülüyle cilt tabakasındaki hücre yenilenmesine destek olur. Originals Vitamin C Gündüz Kremi dermatolojik olarak onaylanmıştır ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Originals Arnica Vücut Masaj Losyonu 500ml / 59,95 TL

Originals Arnica Vücut Masaj Losyonu, kan dolaşımını iyileştiren özellikleriyle bilinen arnica içeren formülüyle cilt bakımını destekler. Originals Arnica Vücut Losyonu, masaj sırasında hissedeceğiniz arnika özünün ısınma özelliği ile cildin tazelenmesine ve gevşeme hissinin artmasına yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan losyon günlük bakımınızda ve spor masajınızda hep yanınızda!

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin