Onur Market Bursa büyümesine devam ediyor

04 Şubat 2019 Pazartesi

Kaliteli ürün, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile en çok tercih edilen marketler arasında bulunan Onur Market büyümeye devam ediyor

onur-market-bursa-buyumesine-devam-ediyor

Tazelik, kalite, lezzet, fiyat ve hizmette “Onur Sözü” veren Onur Market, Osmangazi ilçesi Demirtaş Barboros Mahallesi’ndeki yeni mağazasını alışverişçilerinin hizmetine sundu.

 

Mağazanın açılışında konuşan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök: “Daha önce yine aynı cadde üzerinde yer alan Marketimizi, büyütülerek fiziki imkânları daha geniş bir yere taşıdık. Demirtaşlı vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühlerine teşekkür ederiz. Onur Market yine her zaman olduğu gibi, tazeliğin ve ucuzluğun Demirtaş’taki tek adresi olacaktır.” dedi.

 

Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Onur Market zengin ürün çeşidi, taze meyve ve sebzeler, kendi markası olan kaliteli et ürünleri, günlük, taze unlu mamuller, damak tadına hitap eden leziz şarküteri ürünleri ile halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Ürünlerinin kalitesi ve cazip fiyat politikasıyla farklılaşan, güvenilerek tercih edilen Onur Market verimliliğe odaklanarak ekonomiye, istihdama katkı sağlamaya devam edecek.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri