Online mağazası ve mobil uygulaması ile Koçtaş 7/24 yanınızda

Online mağazası ve mobil uygulaması ile Koçtaş 7/24 yanınızda

Koçtaş, tüm dünyayı etkileyen salgın nedeniyle Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Koçtaş ve mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazalarının faaliyetlerine, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını dikkate alarak geçici süreyle ara verdi. Koçtaş bu süreçte, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması ile evlerdeki tüm ihtiyaçlara yönelik uygun fiyatlı geniş ürün gamını hijyen kurallarını gözeterek Edirne’den Kars’a 7/24 müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. 

 

Çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını her şeyin üzerinde tutan Koçtaş, dünyayı etkileyen salgın nedeniyle Türkiye’nin 31 ilindeki Koçtaş ve mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazalarının faaliyetlerine geçici süreyle ara verirken; dijital platformları aracılığıyla yaşamın olduğu her yeri güzelleştirmeye devam ediyor. Koçtaş, mağazalarının yeniden açılacağı güne kadar kesintisiz hizmet vermeyi sürdürürken, online mağazası koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasıyla müşterilerinin ihtiyacı olabilecek binlerce ürünü hijyen kurallarına uygun olarak 7/24 müşterilerine ulaştırıyor.  

 

Evlerdeki günlük ihtiyaçları karşılayacak temizlik ve hijyen ürünleri, su arıtma cihazları, eldivenler ve koruyucu gözlüklerin yanı sıra evlerin daha düzenli olmasını sağlayan gardıroplardan dekoratif kutulara, hazır mutfaklardan yataklara kadar tüm ürün ve çözüm önerileri uygun fiyatlarla koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında bulunabiliyor. Ayrıca, büyük evler ve iş yerleri için profesyonel temizlik malzemeleri ve yüksek basınçlı yıkama cihazlarına da koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.