Okuldan önce uzaya çıkmak için Biz Cevahir Haliç AVM’ye

05 Eylül 2017 Salı

JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yürütülen Biz Cevahir Haliç AVM’de çocuklar astronot kıyafetleri giyip rokete biniyor, uzayın sırlarını beraber keşfediyor

okuldan-once-uzaya-cikmak-icin-biz-cevahir-halic-avmye

Uzun bir yaz tatilinden ardından minikler okula dönmeye hazırlanıyor. Hem ebeveynlerin hem de çocukların okul öncesi telaşlarına biraz keyif katmak adına Biz Cevahir Haliç Avm Minik Astronotlar etkinliği ile uzayın gizemli kapılarını çocuklar için aralıyor.

 

Etkinlik alanında çocuklar ilk olarak astronot kıyafetlerini giyip kendileri için hazırlanan atölye alanında maketten roketlerini yapacak.

 

Ardından güneş sistemi, ay sistemi gibi maketlerden ve üç boyutlu dekorlardan oluşan sergiyi gezerken uzay hakkında temel bilgilere sahip olacak. Etkinlik alanında yer alan roketin içerisinde uzayın sırlarını keşfederek, green box alanında astronot kıyafetleriyle beraber çekilecekleri fotoğraflar ile bu deneyimlerini unutulmaz kılacak.

 

Etkinliğe katılan bütün miniklere etkinlik sonunda astronot eğitim sertifikası hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri