Okul alışverişinde ne lazımsa CarrefourSA

Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, 2019 – 2020 eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala kalitesi test edilip onaylanmış kırtasiye ürünleriyle ailelerin bütçelerine destek oluyor. İster CarrefourSA marketlerinden isterse carrefoursa.com üzerinden, öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden oluşan bir sepet, toplam 67,5TL’ye doluyor

Okul alışverişinde ne lazımsa CarrefourSA

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA,2018-2019 eğitim ve öğretim yılı öncesinde okul alışverişinde kaliteli ve güvenilir ürünleri, en uygun fiyat politikasıyla ailelerle buluşturuyor.

 

Ürünler CarrefourSA Kalite Güvence Departmanı tarafından incelenip onaylanıyor

Anaokulundan üniversiteye kadar ihtiyaç duyulan tüm kırtasiye malzemelerinin yanı sıra okul alışverişi kapsamındaki çanta, kıyafet, ayakkabı, eşofman takımları, iç çamaşırı ve hatta öğrenci odasından sarf malzemeye, küçük ev aletlerinden pişirme aparatlarına kadar toplam 1800 adet ürün, CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com üzerinden müşterilerin beğenisine sunuluyor. Risk değerlendirmesine göre belirlenen ürünlerin Avrupa Birliği mevzuatları doğrultusunda akredite laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen test raporları CarrefourSA Kalite Güvence Departmanı tarafından incelenip onaylandıktan sonra reyonlarda yer almasına izin veriliyor.

 

Tek Tıkla Okul Alışverişi Kapınızda

CarrefourSAmarketlerinde ve Carrefoursa.comüzerinden satılan ürünler arasında en uygun fiyatlı okul çantası 27,99 TL’den, 8’li kurşun kalemler 2,50 TL’den, beslenme kabı 6,99 TL’den, mataralar 10.99 TL’den, kalemtıraş ve silgi seti 2,98 TL, cetvel seti 2,49 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden oluşan bir sepet, CarrefourSA’da 67,5TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

 

Malzeme

En Uygun Fiyat

Çanta (İlkokul, Beslenmeli)

27,99 TL

Kalemlik

9,99 TL

Defter (96 Yaprak)

6,99 TL

Defter Çizgisiz (60 Yaprak)

2,49 TL

Defter Kareli (60 Yaprak)

2,49 TL

Kalemtıraş – Silgi Seti

2,98 TL

Makas

1,59 TL

Kuru Boya 12’li

3,99 TL

Sulu Boya 12’li

3,99 TL

Cetvel Seti

2,49 TL

Kurşun Kalem 8’li

2,50 TL

Toplam

67,49 TL

 

CarrefourSA’dan UNICEF VE TOG’aKatkı Devam Ediyor

CarrefourSA marketleri veCarrefoursa.comüzerinden 30 Eylül’e kadar yapılacak her okul çantası alışverişinin 1 TL’si UNİCEF’e bağışlanacak. Ayrıca Toplum Gönüllüleri Vakfı ( TOG ) ile bu yıl da iş birliği yapılarak CarrefourSA marketleri veCarrefoursa.comüzerinden 30 Eylül’e kadar satılan 25 TL değerindeki kırtasiye paketleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.