Oğuzhan Koç Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluştu

Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon’un değil çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon’da 10’uncu yıl şerefine 29 Aralık’ta gerçekleştirilen çekiliş, 41 talihliye tam 10 biner TL yüklü Param Forum Trabzon Kart kazandırdı

Oğuzhan Koç Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluştu

Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 10. yılını benzersiz bir kampanyayla kutladı. 29 Aralık 2018 Cumartesi günü Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda ve ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un da katılımıyla gerçekleştirilen çekiliş sonucu 41 talihli, 10 biner TL yüklü Param Forum Trabzon Kart kazandı. Etkinlikte sahne alan Oğuzhan Koç ise sergilediği performansla Forum Trabzon misafirlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Koç, en sevilen parçalarını Forum Trabzon misafirleri için seslendirdi.

 

10’uncu yıla özel gerçekleştirilen çekiliş sonucunda belirlenen 41 asil ve 41 yedek talihlinin listesi 31 Aralık 2018 Pazartesi günü Forum Trabzon’un sosyal medya kanallarından ve www.forumtrabzon.com adresinden, 4 Ocak 2019 Cuma günü ise Posta gazetesinde yayımlanacak ilanla duyurulacak.