Perakende PageSkin

Öğrenciler okula adidas ile dönüyor

adidas, Sonbahar/Kış 2014 koleksiyonda yer alan renkli, rahat ve şık ürünleri ile okula dönüş hazırlığındaki gençlerin dünyasına sesleniyor. Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerde çanta, defter ve kurşun kalemlerden oluşan okul seti de öğrencilere adidas’tan hediye

Öğrenciler okula adidas ile dönüyor

Okul sıralarına dönme hazırlıkları sırasında en renkli moda yolu adidas mağazalarından geçecek. Sırt çantalarından okul kıyafetlerini tamamlayan ayakkabılara ve çok çeşitli aksesuarlara kadar, okul günlerinin en konforlu şekilde geçmesini sağlayacak ürünler adidas mağazalarında ve http://shop.adidas.com.tr/ adresinde öğrencileri bekliyor.

adidas ayakkabılarla okulda rahatlık gün boyu sürüyor
Okul üniformalarını tamamlamak üzere tenis ve koşu ayakkabılarından esinlenerek tasarlanan ve adidas teknolojilerinin uygulandığı siyah deri ayakkabılar ve daha renkli bir tarzı olan gençler için Originals ve Neo koleksiyonlarında sunulan birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip ayakkabılar, öğrencilerin okulda gün boyu rahat hareket etmelerine ve ayak sağlıklarının korunmasına yardımcı oluyor.

200 TL ve üzeri alışverişlerde okul seti adidas’tan hediye
adidas, aynı zamanda gençleri sevindirecek bir okula dönüş kampanyası düzenliyor. 27 Ağustos – 14 Eylül günleri arasında seçili adidas yetkili satış noktalarından ve http://shop.adidas.com.tr/ adresinden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler, öğrencilere çanta, defter ve kurşun kalemlerden oluşan bir okul seti kazandırıyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin