Oasis’te “Yılbaşı Şenliği”

Geleneksel “Yılbaşı Şenliği” 21, 22 ve 23 Aralık günleri arasında Oasis Alışveriş Kültür ve eğlence Merkezi’nde

Oasis’te “Yılbaşı Şenliği”

15 yıldır, Nar Tanıtım tarafından kadınların el emeğine ve çağdaş eğitime destek amacıyla gerçekleştirilen “Yılbaşı Şenliği”nin 16’ncısına bu yıl 21, 22 ve 23 Aralık günlerinde bir kez daha Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi ev sahipliği yapıyor. 

Takıdan keçeye, resimden ahşap ürünlere, el yapımı yiyeceklerden özel tasarım giysilere, akla gelebilecek her türlü hediyelik eşya satışının yanı sıra, çocuklara yönelik yüz boyama, resim atölyeleri, dans, gösteri, çeşitli yılbaşı armağanları ve değişik eğlencelerle dolu bir programı var şenliğin.

Bu yıl şenlikte, Hamdi Topçuoğlu tarafından yazılan, Bodrumlu çiftçi Diplomat Ömer Aras’ın yaşam öyküsünü ve Bodrum’u anlattığı kitabının imzası ve söyleşisi, Şükran Engin Atmaca, Feriha Beriş  ve Erdil Ünsal’ın kitaplarını çağdaş eğitim yararına imzalayacakları kitap imza standı da yer alacak. 

Yılbaşı Şenliği, 21, 22 ve 23 Aralık günleri Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi alt kat kapalı otoparkta 11.00 – 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.