Oasis’te Anneler Günü’nde ödüllü anne-çocuk defilesi

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Anneler Günü’nde “En Uyumlu Anne-Çocuk Defilesi” düzenliyor. 12 Mayıs Pazar günü, saat 15.00’te Oasis Sahne’de gerçekleşecek defilede, jüriler tarafından belirlenerek dereceye giren en uyumlu anne ve çocuklar, Oasis’ten çeşitli hediyeler kazanacak

Oasis’te Anneler Günü’nde ödüllü anne-çocuk defilesi

Bodrum’un ilk alışveriş, kültür ve eğlence merkezi Oasis, Anneler Günü’nde ziyaretçilerine özel bir etkinlik sunuyor. Anneler Günü’ne özel olarak, en uyumlu anne-çocuk çift konsepti ile hazırlanan “Ödüllü En Uyumlu Anne-Çocuk Defilesi”nde, jüriler tarafından belirlenerek dereceye giren anne ve çocuklar, Oasis’ten çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

 

12 Mayıs Pazar günü, saat 15.00’te, Oasis Sahne’de gerçekleşecek defilede, Bodrum’un tanınmış isimlerinden Çınla Gedikoğlu, Duygu Akşen Cindoruk, Asiye Özkeskin, Funda Öncü ve Bihter Taşpınar gibi isimler jüri üyeliği yapacak. Jürilerin belirleyeceği 1’inci anne ve çocuğa Oasis’ten 500 TL’lik hediye çeki, 2’nci anne ve çocuğa 350 TL’lik hediye çeki, 3’üncü anne ve çocuğa 250 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek. Dereceye giren diğer anne ve çocuklar da Oasis’ten çeşitli hediyeler kazanacak.