Oasis Mini Kulüp'te etkinliklere katılım, kazandırıyor

Eğlencenin en güzel adresi Oasis Mini Kulüp, tüm coşkusuyla devam ediyor.Tiyatro gösterilerinin yanı sıra yeni eklenen yaratıcı drama atölyeleri ile çocuklar hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştiriyor ve eğlencenin ötesinde iletişim kurma ve sosyalleşme becerisi kazanıyor.

Oasis Mini Kulüp'te etkinliklere katılım, kazandırıyor

Tiyatro ve atölyeler her hafta cumartesi günü minik ziyaretçilerle buluşmaya devam ediyor. Kasım ayı boyunca Mini Kulüp kapsamında etkinliklere katılan iki şanslı çocuk, gerçekleşecek çekiliş ile birlikte Esa Bodrum’dan bir aylık üyelik kazanma şansını yakalayacak.

Eğlencenin ve aktivitenin hız kesmeden devam ettiği Oasis Mini Kulüp’te, kasım ayı birbirinden eğlenceli etkinlik programıyla devam ediyor. Kasım ayı boyunca her cumartesi 14.00 - 15.00 saatlerinde gerçekleşen tiyatro,  atölye ve yeni eklenen yaratıcı drama eğitimleri ile çocuklar hem eğlenceli zaman geçiriyor hem de yaratıcılık ve yeteneklerini geliştiriyorlar. 2 Kasım Cumartesi günü, Külkedisi Sindirella Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi başlayan etkinliklerde, 2 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında etkinliğe katılan minik ziyaretçilere Oasis tarafından dağıtılan beyaz maskeler takılarak birlikte farkındalık yaratmak adına lösemi tedavisi gören çocuklara destek sağlandı. 9 Kasım Cumartesi günü, Dansçı Gezegen Tiyatrosu ve Rüzgâr Gülü Atölyesi ile kahkaha dolu bir tiyatro gösterisinin ardından atölye çalışmasında çeşitli materyaller ile rüzgar gülü yapan çocuklar eğlenceli vakit geçirdi.

 

Etkinlikler, 16 Kasım Cumartesi günü, “Kırmızı Başlıklı Kız Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi”, 23 Kasım Cumartesi günü, “Bulutlar Kraliçesi Tiyatrosu ve Marakas Atölyesi” ve 30 Kasım Cumartesi günü “Arı Maya Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Esa Bodrum’dan bir aylık üyelik kazanma şansını yakalayacak. 


Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları kapsamında ise bu ay akrep burcu çocuklarının doğum günü partisi gerçekleşecek. Yoğun ilgi gören ve ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası, sürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.