Nutricia Türkiye’nin Genel Müdürü değişti

03 Eylül 2019 Salı

Danone ailesine 1995 yılında katılan Dr. Yalım Üner, Nutricia'nın yeni organizasyonunda Nutricia Türkiye Genel Müdürlüğü'ne atandı

nutricia-turkiyenin-genel-muduru-degisti

Dr. Yalım Üner, anne bebek beslenmesi ve medikal beslenme ürünlerini tek çatı altında toplayarak yaşamın tüm evrelerindeki beslenme ihtiyaçlarına çözümler sunan Nutricia’nın yeni organizasyonunda, Nutricia Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.

 

Dr. Üner, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetini takiben kariyerine 1986 yılında hekim olarak başladı. 1989 yılında anne bebek beslenmesi dünyasına adım atan Dr. Üner, Milupa Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevini üstlendi. Danone ailesine 1995 yılında, Nutricia Anne Bebek Beslenmesi iş biriminde Medikal Danışman olarak katılan Dr. Üner ardından sırasıyla; Medikal Direktör, Orta Avrupa ve Yakın Doğu Bölgesi Ar-Ge Direktörü, Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev aldı.

 

Dr. Yalım Üner, 2016-2017 yılları arasında Danone Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren Sütlü Ürünler, Su, Anne Bebek Beslemesi ve Medikal Beslenme iş birimlerinin İletişim, Kurumsal İlişkiler, Ruhsatlandırma, Etik Uyumluluk ve Hukuk departmanlarından sorumlu Genel Sekreter olarak görev yaptı. Yıllar içinde sektöre sağladığı katkılardan dolayı pek çok kez çeşitli kamu kuruluşları ve dernekler tarafından ödüle layık görülen Dr. Yalım Üner, 2017 yılından bu yana Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri