Nuray Sayarı Mersinlilerle buluştu

13 Mart 2017 Pazartesi

Mersin Palm City Alışveriş Merkezi, bu kez Türkiye'nin önde gelen astrologlarından Nuray Sayarı'yı ağırladı.

nuray-sayari-mersinlilerle-bulustu

Nuray Sayarı, organizasyonunu Banu Noyan'ın üstlendiği etkinlikte Palm City AVM ziyaretçileriyle buluştu. Katılımcıların tüm sorularını tek tek yanıtlayan ünlü astrolog Nuray Sayarı, burç yorumlarıyla da dikkat çekti.

 

Magazin dünyasının ünlü isimleriyle ilgili yorumlarda bulunan Nuray Sayarı, geçtiğimiz yıl muhteşem bir düğünle dünya evine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evliliğinin biteceğini açıkladı.  Kenan Doğulu ile Beren Saat'in evliliklerinde sansasyonel haberlerin ortaya çıkacağını dile getiren ünlü astrolog, "Bu haberlere rağmen ayrılmayacaklar. Tarkan'ın evliliği muhteşem gidiyor ve yakında baba olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit birbirlerinin ruh eşi, çok mutlu olacaklar" diye konuştu.

 

Büyük ilgi gören kitaplarının geliriyle okul yaptırdığını belirten Sayarı, "Siz de bir kiremit koyun. Kimse umutsuz olmasın.  Umutsuz insan yarınsız insandır" açıklamasında bulundu.

 

Nuray Sayarı, daha sonra kadınlara dönüp "Kendinizi önemseyin, kendinize değer verin. Ve Tanrı kadını yarattı" diyerek büyük alkış aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri