NTS Yelken 2019’da da maviliklerde

14 Ocak 2019 Pazartesi

Perakende ve gayrimenkul sektöründe özel projelere imza atan NTS Danışmanlık, 2019’da maviliklerde yelken açacak

nts-yelken-2019da-da-maviliklerde

NTS Danışmanlık, Nisan 2007 yılında doğru proje, doğru yatırım prensibi ile AVM yatırımı yapan gayrimenkul  ve  inşaat şirketlerine, yurt içi ve yurt dışında proje geliştirme, raporlama hizmeti, pazarlama, konsept oluşturma, kiralama, yönetim, yönetim danışmanlığı, arazi alım-satım, fizibilite çalışmaları gibi konularda hizmet vermek üzere kuruldu.

 

NTS Danışmanlık, perakende ve gayrimenkul sektöründe birçok başarılı projeye imza atmış bir firma. Kendi sektöründe başarıları devam ederken, 2 senedir yelken sporu yapan ve birçok ödül alan NTS Danışmanlık, “Dünyayı şekillendiren su ve rüzgardır, yatırımlarınızı şekillendiren  doğru tercihlerinizdir.” Mottosuyla 3’üncü senesinde de “NTS Yelken” takımı maviliklerde yelken açacak.

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri