NTS Danışmanlık’ın yeni projesi Sancaktepe’de

NTS Danışmanlık’ın yeni projesi Sancaktepe’de

NTS Danışmanlık’ın Sancaktepe’deki projesi olan Denge Towers, ilhamını gelişen İstanbul’un hayata kattığı renklerden aldı. İş, ev ve sosyal yaşam üzerine dizayn edilmiş, konumu, mimarisi ve yenilikçi yaşam konsepti ile Sancaktepe’de insanların sosyalleştiği bir çekim merkezi olmayı hedefliyor.

 

Metroya 100 metre uzaklıkta

Denge Towers; İstanbul’un son yıllarda hızla gelişen ve sürekli yenilenen bölgelerinden Sancaktepe merkezde yer alıyor. Bunun yanı sıra Ataşehir, Kartal, Çekmeköy ilçelerine komşu, Avrupa ve Asya yakalarını birbirine bağlayan ulaşım kanallarının hemen yanında bulunan proje, merkezi lokasyonu ile her yere kısa sürede ulaşabilmeye de olanak tanıyor. TEM bağlantı yoluna 2, Boğaziçi Köprüsüne 18, Fatih sultan Mehmet Köprüsüne 20 dakika mesafede bulunan Denge Towers, 3’üncü köprü ve bağlantı yollarına yakınlığı ile Avrupa Yakası’na ve diğer merkezi lokasyonlara da kısa sürede ulaşılabiliyor.

 

Birçok toplu taşıma alternatifine sahip olan bölge; otobüs hattına, deniz otobüsüne, Marmaray’a, yapımı devam eden metro hattına ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ile farklı ulaşım seçeneklerine olanak sağlamasıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden metro güzergahında bulunan Denge Towers, yanı başındaki metro durağı sayesinde metroyu da ziyaretçilerinin ayağına getiriyor. Ayrıca Halkalı – Gebze arasında hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da çok yakın konumda yer alan proje, mesafeleri aşmayı hedefliyor.

 

Denge Towers lokasyon olarak eğitim merkezlerine, hastanelere, üniversitelere, lüks konut projelerine ve sosyal alanlara yakınlığıyla da hayatın tam merkezinde yer alıyor.