Novada Edremit’te geri sayım başladı

11 Mart 2016 Cuma

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in Kuzey Ege’deki ilk H&M mağazasına ev sahipliği yapacağı ikinci fazı Mayıs ayında açılacak

novada-edremitte-geri-sayim-basladi

İzmir – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, mağaza teslimlerine başlanan ikinci fazıyla birlikte toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak.


Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada, yeni açılacak H&M, LC Waikiki, Koton, Colin’s, Roman, U.S. Polo Assn., Derimod, Flo, Greyder, Bambi, Penti, Katia&Bony, MadameCoco, YvesRocher, Koçtaş ve diğer  mağazaları ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek.

 

Kiralama ve AVM Yönetimi Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Edremit, geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Birinci ve ikinci etki alanlarında 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak.


İkinci fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları 7 salonlu Cinemarine sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit’in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri