Norm Ender Sevgililer Gününde Antares’te

Norm Ender Sevgililer Gününde Antares’te

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Norm Ender Konseri, 14 çiftin toplu nikâh töreni ve araba çekilişiyle ziyaretçilerine eğlenceli bir Sevgililer Günü yaşatacak.

Rap dünyasının sevilen şarkıcısı Norm Ender, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat; 19.00 da Antares Ana Fuaye alanında sahne alacak. Çıktığı ilk andan itibaren müzik listelerinde liste başı olan Mekânın Sahibi, Deli ve Depresyon Oteli gibi parçalarını seslendirecek.

 

14 Şubatın dolu dolu kutlanacağı Antares’te 14 Çiftin dünyevine gireceği toplu nikâh törenini Keçiören Belediye Başkanı Sayın; Turgut Altınok’un katılımıyla yapılacak. 14 çiftin Antares Alışveriş Merkezi’nde bulunan Bella Wedding’te yapılacak olan toplu nikâh törenine isteyen herkes katılabilecek ve 14 çiftin mutluluklarına ortak olabilecek.

 

Mercedes A180 Sedan, 14 Şubat Sevgililer Gününde Milli Piyango ve Noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile sahibini bulacak. Aynı gün içinde yapılan her 150 TL alışverişe bir çekiliş hakkı kazanan katılımcılardan bir şanslı Mercedes’in sahibi olacak.