Nilgün Bodur Anatolium Marmara ziyaretçileriyle buluştu

19 Kasım 2018 Pazartesi

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz deneyimler yaşatan Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, önceki gün yazar Nilgün Bodur'u konuk etti

nilgun-bodur-anatolium-marmara-ziyaretcileriyle-bulustu

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen söyleşide Nilgün Bodur, ziyaretçilerin merak ettiği tüm soruları içtenlikle yanıtladı. Sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen olan, kitapları liste başında yer alan, verdiği sağlıklı tariflerle paylaşım rekorları kıran Nilgün Bodur, samimi açıklamalar yaptı.

 

Yazar değil “Yazan”ım

Nilgün Bodur, nasıl sosyal medya fenomeni olduğuyla ilgili: “Yıllarca pazarlama yaptım.  Sonra bir adam yüzünden Instagram'da aptallıklarımı, atarımı giderimi paylaşırken buralara geldim. Çok saygı duyduğum yazarlar var. Onlara saygısızlık olmasın diye kendime yazar değil yazan diyorum.” dedi.

 

Ahmet Kural'ı linç etmemek gerek 

Nilgün Bodur, Sıla-Ahmet Kural kavgasıyla ilgili de: “Sıla'nın uğradığı şiddet karşısındaki tavrını çok doğru buldum. Ancak diğer tarafı da linç etmemek gerek. Öfke kontrol sorunu vardır, testesteron fazladır.  Yaptığını doğru bulmuyorum ancak sanatına saygı duyuyorum.  Düzelebilir, tedavi olabilir.  Kadın sesini çıkarırsa karşısındakinin düzelmesine imkân tanımış olur.” sözleriyle alkış aldı.

 

Tuğba Ekinci'ye çok sinirlendim

Şarkıcı Tuğba Ekinci'nin, “İstemeyen kadın şiddet görmez” sözlerine çok sinirlendiğini söyleyen Nilgün Bodur: “Kim şiddet görmek ister ki? Ben ayrılmak istediğim için şiddet gördüm.” diye konuştu.

 

Kadınlar evli erkeklere yazıyor

Erkeklerden çok kazık yediğini itiraf eden Nilgün Bodur: “Beni erkeklere karşıymışım gibi görüyorlar ancak kadınlara daha çok kızıyorum. Eskiden nişanlı ya da evli erkeklere dönüp bakmazdık. Şimdi kadınlar evli adamlara öyle şeyler yazıyorlar ki adamlar aklında yokken bile aldatıyor.” dedi.

 

Özlem Şahin'in yerinde olsam Arda Turan'a kendim cevap verirdim

Bir soru üzerine Arda Turan-Berkay kavgası ile ilgili de konuşan Nilgün Bodur: “Berkay'ın eşi Özlem Hanım'ın yerinde olsam Arda'ya kendi cevabımı verirdim. Paylaşacaksam da eşimle eve gidince paylaşırdım. Alkollü ortamda söylenen iki cümlenin sonuçları bu kadar ağır olmazdı. Kavga da basına yansımaz, rezil olunmaz.” açıklamasında bulundu.

 

Şahan Gökbakar beni incitti

Komedyen Şahan Gökbakar'ın bir video çekerek kendisini taklit etmesiyle ilgili de konuşan Bodur: “Şahan taklidimi yaptı, videosunu like'ladım. Ama beni biraz incitti. Sefa Doğanay'ın taklitlerini daha çok seviyorum. Çünkü o daha sevgiyle incitmeden yapıyor.” diye konuştu.

 

Büyük insan işiyle, küçük insan kişiyle uğraşır

Duygusal insanların hayatta daha fazla kaybettiklerinin altını çizen Nilgün Bodur: “Duygusal ve iyi insan olmak kaybettiriyor. Her şeyin fazlası zarar. Bu yüzden sürekli kazık yiyoruz. 'Sen kimsin' diyen insanı hayatınızda tutmayın. Kendinizi yalnız hissederseniz hobiler edinin. Büyük insan işiyle, küçük insan kişiyle uğraşır.” diyerek kadınlara tavsiyelerde bulundu.

 

Şiddet görürken mutluluk pozu veriyordum

Sosyal medyadaki mutluluk pozlarına aldanılmaması gerektiğini söyleyen Nilgün Bodur: “Ben de şiddet görürken el ele fotoğraf çektiriyordum. El ele gördüğünüz herkesi mutlu sanmayın.” diye konuştu.

 

Arzum Onan egolarından sıyrılmış

Ünlü çiftlerin ego nedeniyle ilişkilerini yürütemediğini dile getiren Bodur: “Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çok uyumlu bir çift. Arzum Onan egolarından sıyrılmış, Mehmet Aslantuğ da eşine çok değer veriyor. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de ilişkilerini çok doğru yönetiyor.” dedi.

 

Nilgün Bodur'a Anatolium Marmara ziyaretçileri büyük ilgi gösterdi. Söyleşi alanını hınca hınç dolduranlar, söyleşi sonunda Bodur'a kitap imzalattı. Gördüğü ilgiden çok memnun olan ünlü yazar, bol bol imza dağıtıp, selfie çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri