Netpak bez çanta almanın püf noktlarını anlattı

26 Şubat 2019 Salı

Bez çanta konusunda Avrupa’da ilk 3 üreticiden biri olan Netpak, 40 yıldır sektörde var olan tecrübesiyle bez çanta almanın püf noktaları hakkında özel bilgiler verdi

netpak-bez-canta-almanin-puf-noktlarini-anlatti

40 yıllık tecrübesini sektör paydaşlarına aktarmayı hedefleyen Netpak, bez çanta almanın püf noktaları hakkında detaylı bilgi verdi. Yetkililerin makale tadında yayınladıkları bilgi metni şu şekilde:

 

“Alışverişlerde poşet yasağının başlamasıyla bez çanta, bez poşet ve bez torbalara yoğun şekilde talep oluşmaya başladı. Bu talebin oluşmasıyla bez çanta sektörü herkes tarafından dikkat çekmeye başladı ve bu sebeple piyasada kalitesiz, çok az kullanımda yıpranan ve kullanışsız hale gelen ve tam çevre dostu olmayan bez çantaları bulmakta o kadar da kolaylaştı. Örneğin bizim ürettiğimiz bez çantalar 15 kg taşıma kapasitesine sahip 104 defa (yaklaşık 2 yıl) kullanım ömrüne sahip buda ürettiğimiz bez çantalar rakipleri karşısında bu yarışta büyük bir fark açıyor.

 

Bez çanta patentleri varmı?

Netpak Ambalaj ticari sürecinde çevre dostu bez torbalar üzerinde yoğunlaşmış ve bu konu üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda incelemeli patent ile belgelendirdiği çevre dostu ultrasonik kaynaklı bez poşetler ile ekoloji dostu çantalar üretmiştir. Netpak olarak bizlerin bu konuda 30 dan fazla patent ve faydalı modelimiz bulunmakta, bu demek oluyor ki ilk kural satın aldığınız bez çantaları üreten firmanın bu konuda gerekli uzmanlık seviyesine ulaşmış ve araştırmacı olması gerekir.

 

Bez torba referansları kimler?

Herkes satın aldığı ürünün son derece kaliteli olmasını ister. Bu sebeple bez çanta ürünlerinin profesyonel bir şekilde kalite kontrolden geçmiş defalarca test edilmiş olması gerekir. Örneğin bizler Netpak Ambalaj olarak ürettiğimiz ürünler ile defalarca kez dünya ve Türkiye'de birbirinden önemli ödüller aldık son olarak da World Star ödülünü aldık bu sebeple Migros, THY, Decathlon, Coca Cola, Gratis, Bosch gibi bir çok dünya markası bizi tercih etti. İsterseniz bez çanta referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz İstanbul bez çanta ve İzmir bez çanta haberlerimizi okuyabilirsiniz.

 

Toptan bez çanta satış kapasitesi ne kadar?

Toptan bez çanta alımlarında anlaştığınız firmanın üretim kapasitesi çok önemli çünkü zamanında teslim edilmeyen ürünler sizi zor duruma sokabilir. Örneğin kapasite bakımından bizler Avrupanın en büyük üç üreticisinden biri olarak 30 dan fazla patent ve faydalı modelimiz sayesinde Dünya standartları üzerinde bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz ve müşterilerimizin ürünlerini zamanında teslim edebilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

 

Bez çanta fiyat ve performansları nasıl?

Sadece bez çanta fiyatlarına bakmayın, ürünlerin ne kadar kullanıldığına ne kadar size yardımcı olacağına bakın. Fiyatlar tabi ki herkes için son derece önemlidir ancak kalitesiz bir ürün yaklaşık 2 yıl giderken aldığınız ürün 6 ay giderse yarı fiyatına bile almış olsanız büyük zarardasınız demektir. Eğer bizim bez çanta fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Ayrıca bez çanta mı Netpak Ambalajdan almalıyım diyorsanız tıklayın bu makalemiz tam size göre!Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri