Netpak Ambalaj 2018 Avrasya Ambalaj Fuarı’ndan başarıyla döndü

07 Kasım 2018 Çarşamba

2018 Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılan Netpak Ambalaj’ın çevre dostu nonwoven çantaları, 2018 konseptiyle fuar katılımcılarıyla buluştu

netpak-ambalaj-2018-avrasya-ambalaj-fuarindan-basariyla-dondu

Yerli yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan 24’üncü Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nın özel konuklarından birisi de doğa dostu çanta üreticisi Netpak Ambalaj oldu. Netpak, birbirinden kıymetli çevreci katılımcıyı fuardaki kendi standında ağırladı. Firma yetkilileri, yaklaşan plastik poşet kullanımının ücretli hale getirilme uygulamasından önce ziyaretçileri bez çanta kullanımı konuusunda bilgilendirdi.

 

Fuar ziyaretçileri fuar alanında gezerken ellerinde Netpak Ambalaj’ın hediye etmiş olduğu çantaları taşıdı ve çevresel bilinç konusunda da oldukça önemli bilgilere de sahip oldu.

 

Fuar dönüşü alınan geri bildirimleri de değerlendiren firma yetkilileri, fuar zamanının yaklaşmasıyla kendilerinin çevre dostu çantalarının merakla beklendiğini duyduklarını ve bu durumun herkesi oldukça büyük motive ettiğini belirtti. Yetkililer bunun yanı sıra katıldıkları fuarda emeklerinin karşılığını görmekten oldukça mutlu olduklarını iletirken fuarın verimli ve keyifli geçmesinden dolayı da orada olmanın doğru bir karar olduğunu söyledi.

 

Yerli ziyaretçilerin yanı sıra yabancı katılımcılarla da iletişime geçen Netpak, temas etmek istediği her noktaya fuarda değindi.


https://www.netpakambalaj.com/Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri