NeRa ile tanışmaya hazır mısınız?

Avrupa’nın en güçlü, iç içe geçebilen ve rafa uyumlu plastik paleti NeRa ile tanışmaya hazır mısınız?

NeRa ile tanışmaya hazır mısınız?

Sürdürülebilir plastik palet kiralama sisteminin dünya çapındaki lideri Tosca yeni NeRa paleti tanıtıyor. İç içe geçebilen, rafa uyumlu ve istiflenebilen bu plastik palet verimlilik ve yeniden kullanılabilirlik esasına dayalı özellikleriyle tedarik zinciri oyun kurallarını yeniden yazıyor. PowerDeck™ ve SureFoot™ teknolojileriyle donatılmış ilk plastik palet olan NeRa güçlü ve kusursuz bir otomasyon için ahşabın çok ilerisinde bir performans sergiliyor. İç içe geçme özelliği sayesinde ahşap palete oranla 2,5 kat daha fazla yer kazandırıyor, üstelik 3000kg taşıma kapasitesi ile.

Otomasyon için mükemmel optimizasyon

Hafif ve aynı zamanda güçlü tasarımı ile plastik palet ölçüleri zaman içerisinde minimum deformasyona uğrayarak gıda tedarik zincirinde meydana gelebilecek çapraz bulaşma ve ürün hasarı riskini elimine ediyor. Bu özelliklerinden dolayı işlenmiş gıdalarda, yüksek hacimli sıvılarda, kuru gıdalarda, ambalajlama ve e-ticaret ürünlerinde yüksek otomasyon kullanan sektörler için NeRa plastik palet ideal hale geliyor. Ahşap palet fiyatlarının her geçen gün arttığı bir pazarda plastik palet kiralama sistemi fiyat avantajıyla da ön plana çıkıyor.

Az yer kaplayan dayanıklı tasarım

Ahşap paletle karşılaştırıldığında iç içe geçebilme özelliği sayesinde önemli ölçüde yer kazandıran NeRa palet üretim aşamasında kullanılan plastik kalitesiyle çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olur. %100 HDPE ile üretilen paletler tekrar tekrar kullanılabilir, tamir edilebilir ve geri dönüştürülebilir. Bu sayede kullanılmış palet atığı azaltılır ve ahşap palete göre 2,5 kat daha az CO2 açığa çıkar.

AssetIQ

Tosca AssetIQ ile donatılan NeRa palet tedarik zincirinde çok daha yüksek performans sergiliyor. Iot ve RFID teknolojileri ile paletin hareketleri, bulunduğu lokasyon, taşıdığı ürünün bilgisi, maruz kaldığı ısı gibi detaylı bilgilere kolayca ulaşılıyor. Bu sayede müşteriler tedarik zincirinin tüm aşamalarını adım adım takip ederek çok daha verimli bir hizmet alabiliyor.   

Tosca’nın plastik palet fiyatları ve tedarik zinciri çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak için www.toscaltd.com/nera/ linkini ziyaret edebilirsiniz.