Nef22 Ataköy kira danışmanı DCC Gayrimenkul oldu

Nef22 Ataköy kira danışmanı DCC Gayrimenkul oldu

1400 konutlu bir proje içerisinde yer alan aynı zamanda 25.000 m2 den oluşan 124 ticari mağaza kapasiteli alışveriş merkezi Nef22 Ataköy, markalar ile buluşmaya başlarken kiralama danışmanlığı için Dcc Gayrimenkul ile anlaştı.

Nef22  Ataköy, İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün tam kesiştiği noktada yer alıyor. Konumu itibari ile birçok avantaj sağlayan Nef22 Ataköy, İstanbul’un en işlek hattı olan E-5’in yanındaki merkezi konumu, iş merkezlerinin yoğunluğu, metro - metrobüs hattının yaya geçiş yolu üzerinde bulunması nedeniyle markaların odak noktası haline geliyor.

Aynı zamanda Atatürk Havalimanı’nın içerisinde 75.000 m2’lik alanda kurulan 1008 yatak kapasiteli yeni Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’ne ve birçok sağlık kurumuna olan yakınlığı da, Nef22 Ataköy’ü sağlık sektörü açısından da oldukça önemli bir lokasyon haline getiriyor.

Dcc Gayrimenkul işbirliği ile yürütülen kiralama süreçleri pandemi sonrası hız kesmeden devam ederken, temizlik ve güvenlik önlemlerinin de en üst seviyelerde tutulmasına özen gösteriliyor.