Nebim V3 ürün ailesine katılan yeni çözümlerini tanıttı

08 Kasım 2017 Çarşamba

Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara yönelik ERP çözümleriyle sektörün lider yerli yazılım şirketi konumunda olan Nebim, yaklaşık 400 kişinin katıldığı Nebim Planet 2017 etkinliğini gerçekleştirdi. Nebim, etkinlikte Nebim V3 ürün ailesine katılan yeni çözümleri de tanıttı

nebim-v3-urun-ailesine-katilan-yeni-cozumlerini-tanitti

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı, kısa bir değerlendirme yaparak kurumsal ve KOBİ segmentlerinde Nebim V3 kullanan firma sayısının yaklaşık 2 bin 800’e ulaştığını, yurt içi dağıtım kanalını genişleterek Türkiye çapında 70+ çözüm ortağına ulaştıklarına belirtti.

 

Ayrıca yurt dışı çözüm ortaklıklarını verdikleri önemden bahseden Taşçı, Rusya, Azerbaycan, İran ve Romanya’da yeni çözüm ortaklıkları yaptıklarını dile getirdi. Nebim V3’ü kullanan önemli markalara da değinen Taşçı, Nebim V3 Verimlilik Ölçümü çalışmaları ile firmaların verimliliklerini artırmaya devam ettiklerini belirtti.

 

Nebim V3 ürün ailesine katılan yeni çözümler

 Taşçı’nın ardından söz alan Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu, perakende sektörüne ilişkin değerlendirmesinin ardından Nebim V3 ürün ailesine yeni katılan, Nebim V3 Guided Sales, Power BI ile mobil cihazlar üzerinde Nebim İş Zekâsı ve Nebim V3 offline POS çözümlerinden bahsetti. 

 

Nebim V3 Guided Sales: Mağaza satış danışmanlarının kullanımına yönelik geliştirilen; mağaza da satış kayıplarının azaltılması, toplam cironun artırılması ve müşteri deneyiminin ve müşteri memnuniyetinin artırılması amaçlarını güden Nebim V3 Guided Sales ve ürün öneri motoru uygulamasını Nebim İş Analisti Özgür Dener, iPhone üzerinden canlı bir demo yaparak katılımcılara canlı olarak örneklerle anlattı.

 

Power BI ile mobil cihazlar üzerinde Nebim İş Zekâsı: Nebim İş Zekâsı ve Veri Ambarı Yazılım Mimarı Cem Üney, Power BI ile ilgili genel bilgiler verdikten sonra iPhone ve iPad üzerinden katılımcılara canlı demo yaparak örnek analizler gösterdi.

 

Nebim V3 Offline POS: Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci sunumunda online, yurtdışı mağaza ve bağlı şirketler için offline ve yeni geliştirilen Nebim V3 offline modellerinin özelliklerinden ve çalışma prensiplerinden bahsetti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri