Nata Vega Outlet 1’inci yaşını kutladı

25 Aralık 2012 Salı

Geçtiğimiz yıl ziyaretçileri ile buluşan Nata Vega Outlet, 22 Aralık Cumartesi günü birinci yaşını kutladı

nata-vega-outlet-1inci-yasini-kutladi

Nata Vega Outlet, 1’inci yaşını Ankara’nın en çok dinlenen yabancı müzik istasyonlarından biri olan Radyo Vizyon’un canlı yayınları ile kutladı. En iyi 93 şarkının geri sayımının yapıldığı ve Nata Vega Outlet ile son 1 yılda şehre hayat veren şarkıların sıralandığı program, tüm gün Nata Vega Outlet’ten canlı yayınla dinleyicileri ve ziyaretçilerle buluştu.

Birbirinden keyifli yarışmaların da gerçekleştirildiği programda katılımcılar Teknosa’dan Çarşı mağazasına, Vatan Bilgisayar’dan Hatemoğlu’na 1 yıldır Nata Vega Outlet ziyaretçilerine hizmet vermekte olan birçok markadan hediyeler kazandı.

Kutlamalar çerçevesinde ziyaretçiler ve mağaza yöneticileri ile birlikte kesilen dev doğum günü pastasının ardından Radyo Vizyon canlı yayınları ile eğlenceli dakikalar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri