MySize Ülke Müdürü Argun Erşen’e yeni görev

03 Nisan 2019 Çarşamba

Giyimden perakendeye birçok sektöre yönelik ölçümleme uygulamaları geliştiren MySize Inc.’nin, Ülke Müdürü Argun Erşen, yeni görevinde MySize ürünlerini yeni pazarlara sunmaya devam edecek. MySize Inc. Ülke Müdürü Argun Erşen, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki satışlardan da sorumlu olacak

mysize-ulke-muduru-argun-ersene-yeni-gorev

Akıllı telefonlara ölçümleme uygulamaları geliştiren MySize Inc., Avrupa, OrtaDoğu ve Asya perakende ve e-ticaret pazarlarında da satış faaliyetlerini yürütecek ülke müdürünü Argun Erşen olarak belirledi. Erşen, yeni görevinde şirketin teknolojilerini ve ilgili yazılım uygulamalarını çevrimiçi faaliyet göstermeyen giyim sağlayıcılarına ve diğer potansiyel müşterilere tanıtmaktan, pazarlamaktan ve satışından sorumlu olacak.

 

MySize CEO’su Ronen Luzon, yaptıkları yeni atamayla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Argun Erşen, şirketimiz adına giyim, e-ticaret, yapı market ve kargo sektörlerinde yeni işbirlikleri kurmak için çalışacak. Şirketin teknoloji geliştirme programı çok iyi gidiyor. Resmi bir satış ekibi oluşturmamızı ve bu ekibi büyütmemizi sağlayacak önemli bir kilometre taşını geride bıraktık. Argun Erşen’i ekibimize dahil etmekten mutluluk duyuyor ve MySize ürünlerini herkesin tanıması hedefimizi birlikte gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.”

 

“MySize günümüzde kullanılan ölçüm uygulamaları arasında en gelişmişidir.” diyen Argun Erşen ise sözlerine şöyle devam etti: “MySize ürünleri e-ticaret sektöründe yer alan herkesin mutlaka sahip olması gereken bir teknoloji. MySize’ı Avrupa, OrtaDoğu ve Asya’da daha fazla kişi ve firmalara tanıtmaktan ve şirketin ilerleyen aylarda birçok kilometre taşını geçmesinde payıma düşeni yapacak olmaktan heyecan duyuyorum.”
MySize’a katılmadan önce Deriva Location Based Analytics A.S.’de Yönetici Ortak olan Argun Erşen, PSC Scanning S.p.A’nın Türkiye İrtibat Bürosu’nda Orta Doğu Bölgesel İş Geliştirme Yöneticisi ve Türkiye Ülke Müdürü görevlerini üstlendi. Aynı zamanda Datalogic ADC Srl’de de Ülke Müdürü pozisyonunda bulundu ve IBM’de de BT (donanım ve yazılım), perakende, AIDC (Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama), RFID, ulaştırma ve lojistik, enerji, finans, mobil ve kablosuz ağ sektörlerinde deneyim kazanmasını sağlayacak birçok yönetici pozisyonunda yer aldı. Argun Erşen, bu görevlerinde stratejik planlama ve operasyon kararı alma, bütçe kontrolü, kâr ve zarar sorumluluğu ve uluslararası seviyede yönetim alanlarında deneyim sahibi oldu. Argun Erşen Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri