Müzisyen Anne Etkinliği Palladium Ataşehir'de!

05 Ocak 2018 Cuma

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de, Müzisyen Anne adlı çok eğlenceli bir çocuk etkinliği gerçekleşiyor

muzisyen-anne-etkinligi-palladium-atasehirde

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, sosyal medya fenomeni 'muzisyenanne'nin, minik öğrencileri ve aileleri ile 7 Ocak Pazar günü saat 16.00'da gerçekleştireceği ritim şovunda renkli ve müzik dolu dakikalara sahne olacak. Müzisyen Anne Etkinliği’nde hem çocuklar hem büyükler çok eğlenceli dakikalar geçirecek.

 

Gösteri, 4 yaş grubu öğrencilerinin org ile yaptığı şarkı eşlikli şov ile başlıyor. Öğrencilerin aileleri ile sahneye çıkıp  ritim aletleri ile yapacağı gösteride yaklaşık 40 kişi sahnede oluyor. 40 dakika süren gösteride çocuklar ve aileleri olduğu kadar seyirciler de çok eğleniyorlar. Üstelik AVM katılımcıları, muzisyenanne ile ücretsiz olarak yarım saatlik ritim atölyesine katılım gerçekleştirebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri