Mutlu çocuk büyütmenin tüyoları Akbatı AVYM’de anlatılacak

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 21 Nisan Perşembe günü 14.00-16.00 saatleri arasında “Oyuncu Anne” kitabının yazarı Şermin Çarkacı’yı ağırlayacak. Ebeveynlere çocuklarla kaliteli vakit geçirmeyi sağlayacak oyun önerilerini anlatacak olan Çarkacı’nın sohbeti zemin kat havuz önünde gerçekleşecek

Mutlu çocuk büyütmenin tüyoları Akbatı AVYM’de anlatılacak

Çocuklarla kaliteli ve verimli zaman geçirmenin yollarını anlattığı kitapları ve deneyimlerini paylaştığı blogu ile annelerinilgiyle takip ettiği blogger ve yazar Şermin Çarkacı,  21 Nisan Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı AVYM’de ebeveynlerle “Çocuklar ve Oyunlar” üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.


Çarkacı, çocukları kırmadan, yormadan, iyiye, doğruya, güzele, yaratıcılığa ve hayallere inanarak yetiştirmenin yollarını gösteren oyun önerilerini Akbatı AVYM konukları ile paylaşacak, kolay, eğlenceli ve verimli oyunlarla mutlu çocuklar büyütmenin sırlarını anlatacak.


Çocuk şenliği Akbatı’da 6 gün sürecek
Akbatı AVYM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 19-24 Nisan günleri arasında KidZania işbirliği ile kurulan “KidZania Go” eğlence alanında, çocuklara, yetişkinlerin dünyasındaki meslekleri ve aktiviteleri deneyimleme fırsatı sunuyor ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini destekliyor. KidZania Go parfüm yapımı, gazete mizanpajı, duvar örme, takı tasarımı ve boyama aktivitesi gibi birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapacak.