Muratbey uluslararası alanda iki ödül birden kazandı

Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markalarından Muratbey, müşterileri ve tüketicileriyle üstün ilişkileri olan şirketlere verilen, dünyanın en prestijli ödüllerinden "Customers' Friend – Because It’s You We Care About(Tüketici Dostu- Çünkü Biz Size Değer Veriyoruz)”u almaya layık görüldü. Muratbey, dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden, İsviçre merkezli ICERTIAS'ın verdiği uluslararası ‘‘Customers' Friend (Tüketici Dostu)” madalyasının yanı sıra Üstün Mükemmellik statüsüyle de onurlandırıldı

Muratbey uluslararası alanda iki ödül birden kazandı

Dünya pazarlarına sunduğu inovatif peynirleriyle dünyaya peyniri sevdiren Muratbey, dünyanın en prestijli sertifika kuruluşlarından ICERTIAS’IN Customers’ Friend Programı kapsamında verdiği “Tüketici Dostu- Çünkü Biz Size Değer Veriyoruz” Madalyasına ve Üstün Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.  Tüketici Dostu Sertifikası, müşterileri ve tüketicileri ile üstün ilişkilerini kanıtlamış şirketlere ve kuruluşlara verilen, dünyanın en saygın onaylarından birini temsil ediyor. Aday şirketlerin ICERTIAS Customers’ Friend programı kapsamında madalya kazanabilmesi için müşterilerine sundukları premium kalitede deneyimi ICERTIAS organizasyonu tarafından yürütülen bir dizi karmaşık kontrol ve katı seçim sürecinden geçerek kanıtlamaları gerekiyor.

 

Müşterileri, tüketicileri, iş ortakları ve çalışanları ile yüksek kalitede, öncü olacak bir ilişki sürdürmeyi taahhüt ederek, gereken tüm koşulları eksiksiz yerine getiren Muratbey, “Üstün Mükemmellik” statüsüne getirildi.

 

“Kalitemizin üstün mükemmellikle ödüllendirilmesi global bir marka olduğumuzun kanıtı” 

Muratbey’in bu saygın madalya ve statüye layık olmak için, 4 konuda detaylı araştırma ve doğrulama sürecinden geçtiğini söyleyen Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol,bunların itibar, iletişim ve sosyallik, kullanıcı deneyimi ve güven olduğunu belirterek: “Sadece ülkemizde değil bütün dünyada sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı, peynirin sağlıklı bir atıştırmalık da olabileceği algısını geliştirmeyi, daha fazla tüketiciyi inovatif ürünlerimizle ve güvenilir gıda ile buluşturmayı istiyoruz. Gerek tüm dünyadan tüketicilerimiz gerek iş ortaklarımız olsun, tüm eko-sistemimiz ile sıcak bağ kurmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

 

Erol sözlerine şöyle devam etti; ‘‘Hedef ülkelerimizde kesintisiz dijital kampanyalarımız sürüyor. Globalleşme stratejimiz kapsamında yurt dışındaki tüketicilerimiz ile yakın iletişim kuruyor, sosyal medyayı da etkin şekilde kullanıyoruz. Farklı ülkelerdeki peynir tüketme alışkanlıkları hakkında tüketici araştırmaları da gerçekleştirerek onlardan gelen geribildirimler ve talepler doğrultusunda ürün geliştirme ve pazarlama çalışmalarımıza yön veriyoruz. Herkese daima sağlıklı gıda sunabilmek adına 'kalite' ve 'sağlık' ilkelerinden asla taviz vermiyoruz.  Muratbey’in global marka algısını bir üst boyuta taşıyacak bu prestijli ödüller ile onurlandırılmak motivasyonumuzu daha da artırdı. Üretimden tüketime, tüketicilerinin, çalışanlarının, üreticilerinin, müşterilerinin ve diğer tüm paydaşlarının yanında olan bir gıda markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.”