Muratbey 23 Nisan’a özel tarifler hazırladı

15 Nisan 2019 Pazartesi

Sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığını çocuklara da kazandırmayı hedefleyen ve bu kapsamda inovatif ürünler sunan Muratbey, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası için çocukları mutlu edecek sağlıklı tarifler hazırladı

muratbey-23-nisana-ozel-tarifler-hazirladi

Ulu önder Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, Muratbey ile mutfaklara da yansıyor. D vitaminli şekil şekil peynir Misto, Burgu, Topi ve Sürmeli gibi inovatif peynirleri ile Muratbey, çocuklara eğlenceli öğünler sunarken besleyiciliği ile sağlıklarını destekliyor.

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılı olmalarının ardında sağlıklı beslenmeleri büyük önem taşıyor. Sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılması ve peyniri sevmeleri eğlenceli öğünlerle mümkün olabiliyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında Muratbey, çocukların seveceği eğlenceli tarifleri ailelerle buluşturuyor.

 

Çocuklara peynir yemeyi sevdiren ve dünya çapında lezzeti belgelenen Burgu, peynirin en eğlenceli hali Topi, sevimli hayvan şekillerinden oluşan D vitamini ile zenginleştirilmiş Misto ve tuz oranının azlığıyla dikkat çeken Sürmeli çocukların öğünlerine renk katacak. Muratbey 23 Nisan için Renkli Topiler ve 3 Peynirli Pembe Krep tarifleriyle çocuklara eğlenceli, sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri