Murat Dalkılıç Tepe Nautilus’a konuk olacak

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, yeni sezona birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteler ile giriş yapmaya hazırlanıyor

Murat Dalkılıç Tepe Nautilus’a konuk olacak

Birbirinden renkli aktiviteleriyle yaşamı eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı ile Kadıköy’ün ve Anadolu yakasının gözdesi haline gelen Tepe Nautilus AVM yeni sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor.

 

Tepe Nautilus AVM’ den müzik dolu gece
Türk Pop Müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan Murat Dalkılıç’ı 19 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de hayranları ile bir araya getirmeye hazırlanan Tepe Nautilus AVM, misafirlerine unutmayacakları bir gece yaşatmak için gün sayıyor. Müzik piyasasına giriş yaptığı günden itibaren birbirinden başarılı işlere imza atan ve popülaritesini korumaya devam eden Murat Dalkılıç, bu defa şarkılarını Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde Tepe Nautilus AVM için seslendirecek.

Tepe Nautilus ziyaretçilerinin 20 Ağustos – 19 Eylül günleri arasında yapacakları 60 TL’lik alışverişlerine bir bilet kazanarak katılabilecekleri Murat Dalkılıç konserine, aynı zamanda Tepe Nautilus’u sosyal medya üzerinden takip ederek yarışmalara katılanlar da bilet kazanma imkânına sahip olacak.

Show Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşecek Murat Dalkılıç konseri için Show Radyo dinleyicileri de farklı programlarda bilet kazanma şansı elde edecek.