Moskova’nın şifresi Orion’da çözülüyor

07 Aralık 2012 Cuma

“Moskova’nın Şifresi Temel” filminin oyuncuları ve yönetmeni, şifreyi çözmek için 10 Aralık Pazartesi günü Orion Cinemarine sinemalarına gidiyor

moskovanin-sifresi-orionda-cozuluyor

“Sümela’nın Şifresi Temel” filminin devamı olan “Moskova’nın Şifresi Temel” vizyona girdiği tarihten itibaren yarım milyon seveniyle buluştu. Şimdi de filmin kahramanları Çorlu halkıyla buluşmak için Orion Alışveriş Merkezi’nde bulunan Cinemarine Sinemaları’na gidiyor.

10 Aralık Pazartesi günü saat 19:00’daki seansta filmi hayranlarıyla beraber izleyecek olan ekip, filmden sonra da sevenleriyle fotoğraf çekimi için bir arada olacak.

Temel, ilk film olan Sümela Manastırı’ndaki şifreyi çözerek hazineye ulaşmış ve aşık olduğu kadına kavuşmuştur; ya da kendisi bu şekilde sanmaktadır. Aslında Rus mafyası Korkunç İvan’ın adamları yanlışlıkla Türk mafyasıyla çatışmış ve karşılıklı olarak birbirlerini öldürmüşlerdir. O esnada Temel çukurdaki altınları Sümela’nın hazinesi sanarak alır. Ne var ki altınları çalınan hem de adamları öldürülen Rus mafya lideri sinirden küplere binmiştir.

En zalim adamlarından olan Abromoviç’i, Temel’i öldürmesi için Trabzon’a yollar. Saftirik Temel bir şekilde kaçış yolu bulur ama adamların peşini bırakmadığını anladığında Abromoviç’in peşinden dostu Turgay ile birlikte Moskova’nın yolunu tutar!

Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası. Yapımın yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Adem Kılıç üstlenirken, senaryo yine Yılmaz Okumuş'a emanet.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri