Mondelez International Türkiye’de atama

14 Ekim 2019 Pazartesi

Mondelez International Türkiye’de, Bisküvi ve Çikolata Kıdemli Marka Müdürü görevine Eda Dalaman atandı.

mondelez-international-turkiyede-atama

150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren dünyanın önde gelen atıştırmalık şirketi Mondelēz International’ın Türkiye Bisküvi ve Çikolata Kıdemli Marka Müdürlüğü görevine Eda Dalaman  atandı.

 

Lisans eğitimini Purdue Üniversitesi,İşletme bölümündetamamlayan Eda Dalaman, profesyonel iş yaşamına2010 yılında Reckitt Benckiser’de başladı.Colgate-Palmolive ve Pladis’te görev aldığı süre boyunca kişisel bakım ve gıda konusunda deneyim kazanan Dalaman, kariyerine Unilever’de Ev içi &Ev Dışı Yağ ve Krema markalarından Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinden sorumluKıdemli Marka Müdürü olarak devam etti.

 

Eda Dalaman,Mondelēz International Türkiye’de Milka,  Toblerone çikolatalarının ve Oreo ve Milka bisküvilerinin pazarlama çalışmalarını yürütecek.

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri