Mondelez International Türkiye İK’nın Yıldızı oldu

11 Haziran 2018 Pazartesi

Ürünleriyle 160’ı aşkın ülkede neşeli anlar yaratan Mondelēz International Türkiye, Secretcv’nin her yıl düzenlediği İK Zirvesi’nde bu yıl, “İK’nın Yıldızları” ödülünü almaya hak kazandı

mondelez-international-turkiye-iknin-yildizi-oldu

Secretcv’nin düzenlediği ve Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey insan kaynakları yöneticilerini bir araya getiren Secretcv İK Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen İK’nın Yıldızları Ödülleri’nde Mondelēz International Türkiye İK ekibi ödüllendirildi. Kurumsal işe alım süreçlerine değer veren şirketlerin performanslarının değerlendirildiği Secretcv verilerine göre, Mondelēz International Türkiye İK’nın Yıldızları ödülünü, en çok ilan yayınlayan, yeni pozisyonlarla iş olanağı ve istihdam sağlayan şirket olarak, başvurulara yüzde 98 oranında ve eş zamanlı dönüş yapması ile aldı.

 

Çalışanlarının iş ve sosyal hayatlarına da olumlu yönde katkı sağlamaya yönelik çalışmalarına devam edeceklerini belirten Mondelēz International Türkiye İK Müdürü Pınar Caymaz: “Bu özel ödüle bizi layık gördükleri için çok mutluyuz. Mondelēz International Türkiye olarak değerlerimize her zaman önem verdik. Yaptığımız iç iletişim çalışmalarıyla tüm çalışanlarımız farklı alanlarda yeteneklerini geliştirme ve iş dışında da ekip arkadaşlarıyla sosyalleşme fırsatı buluyor.” dedi. 

 

Mondelēz International Türkiye, sunduğu lezzetlerle hayata keyif katarken uyguladığı farklı aktivite ve etkinliklerle de çalışanlarına değer katmaya devam ediyor. Bu yıl da Secretcv İK’nın Yıldızları ödülüne layık görülen Mondelēz International Türkiye, çalışanların performansını artırmak ve şirkete bağlılığını yükseltmeyi hedefliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri