Perakende PageSkin

Molped’den antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş ped

Molped’den hijyenik ped dünyasına büyük yenilik: Üzerinde bakteri oluşumunu engelleyen antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş Molped Extra Hijyen

Molped’den antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş ped

İnovatif yaklaşımıyla kadınların dünyasına daha fazla konfor, rahatlık ve hijyen sunan Molped, geliştirdiği antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş Molped Extra Hijyen ile artık beklentilerin de üzerinde bir hijyen sunuyor. Kişisel hijyen ve temizliğin daha önemli olduğu bugünlerde regl dönemindeki hijyeni de en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen marka, geliştirdiği antibakteriyel emici bölgesi ile  ped üzerinde bakteri oluşumunu engelliyor. Molped Extra Hijyen, bakteri oluşumunu da önlüyor.

Bakteri yok, kötü koku yok, hijyen var

Regl döneminde kadınların en çok hassasiyet gösterdiği başlıklar arasında yer alan koku oluşumuna çözüm olan Molped Extra Hijyen; hijyenik, temiz, özgüvenli ve rahat hissettiriyor. Bakterinin neden olduğu kötü koku oluşumunu antibakteriyel koruyuculu yeşil orta bölgesi sayesinde engelliyor.

Molped extra hijyen’in ambalajı da bakteri tutmuyor

Molped Extra Hijyen, bakteri tutmayan ambalajıyla da Türkiye’de bir ilk. Maksimum hijyen sağlayan ambalajıyla dikkat çeken antibakteriyel ped, üretim hattında da yine bir ilke imza atarak UV-C ile dezenfekte edilerek paketleniyor. Pedin üst yüzeyindeki koruyucu tabaka sayesinde de pedi çamaşıra yerleştirirken pedin el ile teması engellenmiş oluyor.

Sadece regl döneminde değil her gün sizinle

Normal, uzun, gece seçenekleri sunan Molped Extra Hijyen, günlük ped olarak da karşımıza çıkıyor. Üzerinde bakteri oluşumuna engel olan ped, kadınların günlük hijyenini sağlıyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin