Model of Celebrity kraliçesi bu kez jüri koltuğuna oturdu

Mersin'in alışveriş ve yaşam merkezi Palm City Mersin AVM, önceki gün Model of Celebrity ekibini ağırladı

Model of Celebrity kraliçesi bu kez jüri koltuğuna oturdu

Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisi, Mersin ve çevre illerden gelen yoğun istek üzerine Palm City'deydi. 

 

Yetenekli gençler, organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan ve ve ekibe bu sezon dahil olan Özge Ulusoy'dan oluşan Model of Celebrity jürisinin karşısına çıktı. Palm City Mersin AVM Müdürü Levent Özer de konuk jüri olarak yerini aldı. 

 

Jüri de bir sürpriz konuk daha vardı. Geçtiğimiz yıl Palm City Mersin AVM'den katıldığı seçmeler sonucu Model of Celebrity kraliçesi seçilen Kayra Koçak, bu kez jüri koltuğuna oturdu. 

 

“Kayra çok iyi bir model olacak”

1 yıl önce podyuma çıkan gençlerle aynı heyecanı yaşadığını söyleyen Kayra Koçak: “Bu yarışmaya katılmak benim için büyük bir şanstı. Kraliçe seçildikten sonra yıl boyu birçok defileye çıktım. Henüz 17 yaşındayım. Önümde uzun bir yol var.” diye konuştu. 

 

Özge Ulusoy da Kayra Koçak için: “Hem eğitimli, hem çok güzel hem de güzel kalpli bir kız. Yüz olarak da vücut olarak da tam model standartlarında... Bu yüzden çok başarılı olacağına inanıyorum.” dedi. 

 

Podyum ve ekrana adım atmak için jüri karşısında yeteneklerini sergileyen gençler, şöhret kapısından geçmek için birbirleriyle yarıştı.

 

Jüri bekleyen gençleri görünce seçmeleri uzattı

Model of Celebrity seçmelerine ilgi beklenenin üzerindeydi. Etkinlik saati bitmesine rağmen bekleyen gençler olduğunu gören jüri, seçmeleri uzattı. Jüri üyelerinin yorgunluğu fotoğraflara da yansıdı. 

 

Model of Celebrity'nin güzel jüri üyesi Özge Ulusoy, hayranlarından gelen soruları da içtenlikle yanıtladı. 

 

Modelliği bırakmayacağım

Özge Ulusoy'a Çağla Şıkel'in "60 yaşında da podyuma çıkacağım" sözleri soruldu. Güzel manken: “Tasarımcılar ve markalar beni tercih ettiği sürece ben de modellik kariyerime devam edeceğim.” diyerek mesleği bırakmayı düşünmediğini söyledi. 

 

Victoria Secret mankenlerinden bir eksiğimiz yok

Bir hayranı Ulusoy'a: “Victoria Secret defilesinde neden bir Türk manken göremiyoruz?” diye sorunca Ulusoy: “Türk modellerin Victoria Secret defilesine çıkmak için hiçbir eksiği yok. Sadece marka ya da oradaki ajanslarla yeterli bağlantılar yoktur.” diye cevap verdi. 

 

Yatırımımı eve yapıyorum

Mankenlik ve sunuculuktan kazandığını emlağa yatırdığını söyleyen Özge Ulusoy: “Arsadan falan anlamam, yatırımımı eve yapıyorum.” dedi. 

 

Günde 2.5 litre su içiyorum

Güzellik sırlarını da açıklayan Özge Ulusoy: “Benim en büyük sırrım, günde 2.5 litre su içmek ve erken uyumak.” sözleriyle hanımlara bol bol su içmelerini tavsiye etti. 

 

Yalnız değilim

Uzun zamandır hayatında kimse olmayan Özge Ulusoy: “Şu an yalnızlık benim için çok mutluluk verici Aslında yalnız da değilim... Çok tatlı bir arkadaş grubum var, ailem yanımda.  Bu benim tercihim ve bir süre daha böyle devam etmeyi düşünüyorum.” diyerek hayatımda kimse olmadığını söyledi. 

 

Komedi filmi istiyorum

Oyunculuk teklifleri aldığını ancak tercihini sinemadan yana kullandığını söyleyen güzel manken: “Sinema filmi yapmayı çok seviyorum. Özellikle komedi filmi... Yine bir sinema projesi gelirse oynamak isterim. Şu anda ağırlığı sunuculuğa verdim. Ekranda olmayı seviyorum.” dedi.