MoC Ankara elemeleri izdihama neden oldu

MoC Ankara elemeleri izdihama neden oldu

Elemelere ve Jüriye gösterilen yoğun ilgi izdihama neden oldu. Türkiye’nin modeli olmak isteyen onlarca genç, alışveriş merkezini hınca hınç doldurdu. Adaylarla tek tek ilgilenen Jüri üyeleri “Şov dünyası bu yarışma ile muhteşem isimler kazansın istiyoruz. Verdiğimiz bütün emekler, gösterdiğimiz tüm çaba sektöre heyecan katacak yeni isimlerle tanışmak için” diyerek duygularını ifade etti.

Hakan Akkaya’nın saçlarını beğenmediği ve acilen değişmeli dediği adayın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Sevgilisiyle birlikte başvuru yapan adayın birlikte yürümesini isteyen jüri “Hayaliniz ne” sorusuna aldığı yanıtla çok şaşırdı. “Ünlü olduğunda hala birbirini sevmeye devam eden, boşanmayan bir çift olmak istiyoruz” diyen ikili izleyenlerden alkış aldı.

‘Kendi ünlümüzü kendimiz yaratalım’ mantığı ile yola çıkan 3 isim, her ilde yapılacak seçmelerde belirlenecek adayları 2015 yılında gerçekleşecek büyük finale taşıyacak. İletişim ve moda dünyasında yapılacak başarılı ve prestijli işlerde yarışma birincilerinin yerlerinin şimdiden hazır olduğunu belirten Özgür Aras, Banu Noyan ve Hakan Akkaya, kendine güvenen herkesi yarışmaya çağırıyor.