Miss&Mr Model Of Turkey finalistleri İzmir Optimum’daydı

Türkiye’nin en prestijli model yarışması olan Miss&Mr Model Of Turkey finalistleri ziyaret ettikleri İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’ni podyuma çevirdi

Miss&Mr Model Of Turkey finalistleri İzmir Optimum’daydı

Rönesans Ajans tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenen Miss&Mr Model Of Turkey yarışmasına kısa bir süre kala İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde ağırlanan modeller, öğle yemeğinin ardından mağazaları gezerek seçkin markaların birbirinden şık ürünlerini inceledi.

 

Kamp öncesi stres attılar
3 Eylül’de Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenecek final gecesi birincilik tacını giymek için podyumda boy gösterecek modeller, yarışmaya Akif Örük yönetimindeki kamp dönemi ile hazırlanıyor. Yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından Miss&Mr Model olabilmek için katılan top model adayları kamp süresince koreografi, yürüyüş ve dans çalışmalarına katılacak.

Kendilerini bekleyen heyecanlı ve yorucu günler öncesinde Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde stres atan finalistler, eğlenceli saatler geçirdi. Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin ilgi odağı olan modeller, ünlü markaların tasarımları ve moda trendleri hakkında da bilgi aldı.